Dé dansschool in Vleuten-de Meern, Leidsche Rijn en Utrecht

Dansschool Dance Spirit’s blog

Dansschool Dance Spirit start vanaf deze week met iets nieuws: een dansschool blog. Hierin krijgt u echt een kijkje in de keuken bij Dance Spirit. Elke week zal één van onze dansdocenten haar verhaal vertellen, geïnspireerd door haar danslessen. Leuke weetjes, onze visie, actualiteiten, hoogtepunten, belevingen, feitjes, ervaringsverhalen etc. zullen aan bod komen. Kortom; wij delen de ins & outs van Dance Spirit met jullie.

 

Voor onze leden zullen de verhalen erg herkenbaar zijn. We hopen dat jullie er net zo veel plezier aan beleven als aan onze danslessen! Ook voor geintereseerden in Dance Spirit is dit blog erg handig, door de verhalen kun je een goede inschatting maken of Dance Spirit een dansschool is die bij je past. Je kan er een stukje sfeer door proeven en je krijgt een beter beeld van onze danslessen. Met dit blog willen wij tevens onze visie uitstralen; een dansschool op maat!

 

Via Facebook zullen wij jullie helpen herinneren dat er weer een nieuwe blog online staat.

 

Veel leesplezier!

Het docententeam van Dance Spirit

IMG_1896

 

Mededeling