Het laatste nieuws!

Nieuwsbrief Corona virus

Lees hieronder de nieuwsbrief over het nieuwe Corona virus:

Nieuwsbrief coronavirus

Beste dansers & danseressen van Dansschool Dance Spirit,

Het nieuwe coronavirus komt nu helaas wel erg dichtbij. Uiteraard snappen wij dat het nieuwe virus vragen oproept. Wij volgen, net zoals alle andere (sport)scholen, de landelijke richtlijn van het RIVM. Zover het nu duidelijk is, is het niet nodig om maatregelen te nemen. Leden mogen gewoon komen dansen als ze geen klachten hebben.

Als dansschool vragen wij wel griepklachten serieus te nemen. Wij verzoeken onze leden thuis te blijven wanneer ze koorts hebben (boven de 38 graden) met verkoudheidsklachten. Dit verzoeken wij ook aan leden die in contact zijn geweest met patiënten die besmet zijn met het virus en aan leden die in risicogebieden zijn geweest. Kijk ophttps://www.rivm.nl/nieuws/actuele-informatie-over-coronavirus​ voor meer informatie en de risicogebieden.

Wat wij adviseren m.b.t. de dansles:

 • –  voor en na het dansen handen wassen met zeep (minimaal 20 seconden)
 • –  niezen/hoesten in de elleboog
 • –  papieren zakdoekjes gebruiken
 • –  eigen waterfles meenemen en niet meer delen

  De gebruikelijke “high fives” zullen we voorlopig niet geven en we proberen zo min mogelijk handen vast te houden.

  Wij hopen jullie voldoende te hebben geïnformeerd. Mochten er nog vragen zijn, horen we het graag. Bij verandering ontvangen jullie opnieuw bericht van ons.

  Een dansgroet,
  Het docententeam van Dansschool Dance Spirit